blog

Vzdelávajte sa s nami


V rámci tejto časti Vám prinášame aktuálne informácie týkajúce sa legislatívnych zmien, najčastejších problémov z našej praxe, riešení praktických príkladov a rôzne zaujímavosti a novinky.

5 možností zamestnávateľa počas koronavírusu


Pre našich členov s balíkom profi alebo business prinášame bezplatný video záznam od lektora JUDr. Jozef Lukajku, PhD., riadiaceho advokáta Advokátskej kancelárie LUKAJKA & PARTNERS s. r. o., ktorý sa dlhodobo venuje pracovnému právu, niekoľko rokov pôsobil ako právnik na inšpektoráte práce a ktorý je spoluautorom knižnej publikácie pre zamestnávateľov „Vzory a povinná dokumentácia zamestnávateľa“  http://www.pravnickaliteratura.sk/pravnickaliteratura/eshop/0/0/5/11989-Vzory-a-povinna-dokumentacia-zamestnavatela

Tento obsah je prístupný iba členom ZÚSK s aktívnym balíkom JUNIOR, PROFI alebo BUSINESS. Pre pokračovanie sa prosím prihláste.

Ešte nie ste členom ZÚSK? Zaregistrujte sa a získajte množstvo výhod!

JUDr. Jozef Lukajka PhD.

Vo svojej právnej praxi sa venuje predovšetkým pracovnému a obchodnému právu, ale aj trestnému a daňovému právu. Taktiež poskytuje poradenstvo v oblasti GDPR. Pôsobí v advokátskej kancelárii LUKAJKA & PARTNERS, ktorá má pobočky v Bratislave, Trenčíne a Košiciach. Vo svojej praxi dáva dôraz na zodpovednosť, dochvíľnosť, ako aj na neustále zvyšovanie svojej odbornosti.