partneri

Zľavy u našich partnerov


Pre našich členov ZÚSK – Združenie účtovníkov Slovenska prinášame množstvo zliav a výhod s nižšie uvedenými partnermi. Ak máte záujem stať sa naším partnerom, kontaktujte nás.

Konkrétna výška zľavy / zvýhodnenia a forma ich uplatnenia je dostupná po prihlásení sa do členskej zóny. Ak sa chcete stať našim členom, registrovať sa môžete tu.

Hotel Saffron

Hotel Saffron****

Pre našich členov ponúkame možnosť zľavneného ubytovania v Bussiness & Congress Hoteli Saffron**** v Bratislave. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

zusk partneri

JUDr. Soňa Surmová, LL.M. – ochrana značky

Ochrana vlastnej značky býva v praxi často podceňovaná. Účtovníci sú však dôslední, a preto myslia na všetko – aj na ochranu vlastnej značky. Práve tejto tzv. oblasti práva duševného vlastníctva, ktorá zahŕňa aj ochranu značky a ochranné známky, sa venuje  JUDr. Soňa Surmová, LL.M.(UniWien), právnička, advokátka  a bloggerka. Jej portfólio a užitočné informácie v oblasti ochrany značky a ochranných známok nájdete na jej webe https://ochransiznacku.sk/

PREMIER System (ekonomické informačné systémy)

PRIPRAVUJEME… držte nám palce! 🙂 Viac info uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

SATUM

Prinášame poistenie zodpovednosti za spôsobenú škodu šité na mieru pre účtovníkov všetkým členov ZÚSK. Špecifikáciu poistného produktu, výšku poistného a ostatné dôležité informácie uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Skupina SATUM patrí medzi významné spoločnosti pôsobiace na území Českej a Slovenskej republiky v oblasti poistenia a risk managementu. Zameriava sa na komplexné poistné programy v priemysle, zdravotníctve,  službách,  verejnej správe a v ďalších oboroch.

SATUM je pevnou súčasťou poisťovacieho trhu a jedným z najvýznamnejších a najaktívnejších poisťovacích maklérov. Dlhodobo sa usiluje o inovácie v obore a neustále rozvíja svoje know-how s cieľom zaisťovať čo najprofesionálnejšie a najkvalitnejšie služby pre ich klientov. Mimoriadny dôraz kladie tiež na zvyšovanie odbornosti zamestnancov.

SATUM sa aktívne zúčastňuje a prezentuje svoje dlhodobé skúsenosti v oblasti risk managementu na významných odborných konferenciách a workshopoch napr. SpeedCHAIN a SpeedCHAIN Slovakia, EASTLOG, Efektívní nemocnice, SATUM konference a ďalšie.


ProFuturion accounting

Zvýhodnené ceny na vybrané školenia a produkty. Viac informácií o možnostiach získania zliav je možné vidieť po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

Hronček & Partners

Zľava na všetky právne služby advokátskej kancelárie Hronček & Partners, s. r. o.. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

Top Privacy

Každý člen ZÚSK môže využiť zľavu na služby v oblasti GDPR od spoločnosti Top privacy s.r.o. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

jednoduche.sk

Každý účtovník ocení nástroje, ktoré mu uľahčia a zefektívnia jeho prácu. Portál www.jednoduche.sk poskytuje rôzne kalkulačky, výpočet časového rozlíšenia, vyhotovenie daňových priznaní a mnoho ďalších funkcií. Každý člen ZÚSK má na všetky platené služby portálu zľavu. Viac informácií o zľave uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Foxili

V dnešnej dobe je už webstránka nevyhnutnou súčasťou podnikania. Ak ju ešte nemáte, alebo ju potrebujete redizajnovať, využiť služby spoločnosti Foxili s.r.o., ktorá členom združenia poskytuje na tvorbu a redesign webstránky výraznú zľavu. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Cafes Costa Dorada

Účtovník a káva je obvykle symbióza, súhra, jediný svetlý bod dňa…, preto Vám prinášame zľavu na praženú kávu pri kúpe na webe www.pureway.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

ADMINISTER Slovakia

Zvýhodnené ceny na printovú reklamu v rôznych periodikách. Viac informácií o možnostiach získania zliav uvidíte po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

Krea office

Zľavy na sortiment kancelárskych výrobkov a ostatný sortiment e-shopu www.ekancelarskepotreby.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Tripsy

Zľavy na sortiment kancelárskych výrobkov a ostatný sortiment eshopu www.tripsy.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

Today‘ s solutions

Prinášame Vám zľavu na služby z oblasti individuálneho business koučingu, individuálneho life koučingu, tímového koučingu a business mentoringu. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Hotel Kontakt

Naši členovia môžu využiť zľavu z ubytovacích balíkov Kontakt Wellness Hotel**** v Starej Lesnej a rovnako tak zľavu zo vstupu do wellness (po telefonickej rezervácii vopred). Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

 

Villa Gloria Donovaly

Villa Gloria na Donovaloch už roky patrí k obľúbeným a vyhľadávaným rekreačným zariadeniam. Nachádza sa v pokojnej časti centra Donovál v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov Záhradište s pekným výhľadom na okolité hory. Parkovisko priamo pred objektom je chránené kamerovým systémom. V letných mesiacoch je možné využívať záhradné posedenie a ohnisko. V zimných mesiacoch je pre našich hostí pripravená moderne vybavená lyžiareň. Villa je celoročne vhodná na individuálnu rekreáciu, ako aj na spoločenské a firemné udalosti akými sú oslavy, školenia, porady a podobne.

Villa Gardenia Donovaly

Apartmánové domy Villa Gardenia na Donovaloch s wellness centrom ponúkajú ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch pre 2-6 osôb. Vďaka svojej polohe v tichej lokalite, bezprostrednej blízkosti letných aj zimných atrakcií a najmodernejšiemu detskému ihrisku s bezpečnými hracími prvkami patrí Villa Gardenia medzi najobľúbenejšie ubytovacie zariadenia pre rodiny s deťmi v Nízkych Tatrách. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Chalupa Burg nad Banskou Štiavnicou

Získajte zľavu z ubytovania v krásnom prostredí. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

 

CK TIP travel

V spolupráci s CK TIP travel Vám prinášame zľavy na dovolenky. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

CK KOALA TOURS

V spolupráci s CK KOALA TOURS Vám prinášame zľavy na dovolenky. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

CK TATRATOUR

V spolupráci s CK TATRATOUR Vám prinášame zľavy na dovolenky. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

CK SENECA Tours

V spolupráci s CK SENECA Tours Vám prinášame zľavy na dovolenky. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

CK Hechter

V spolupráci s CK Hechter Vám prinášame zľavy na dovolenky. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Consultee

Potrebujete email-marketingové služby ? Pre členov ZÚSK poskytuje spoločnosť Consultee zľavu. Výšku zľavy a spôsob jej získania uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Osobný rozvoj

Zľava na produkty zo stránky www.osobnyrozvoj.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

NaturalCare

Naši členovia si môžu uplatniť zľavu na produkty prírodnej gréckej kozmetiky zo stránky www.naturalcare.sk. Viac informácií uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Stavebná keramika

Využite zľavu aj v oblasti stavebného sortimentu na e-shope www.stavebnakeramika.sk. Výšku zľavy a spôsob jej získania uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.