partneri

Zľavy u našich partnerov


Pre našich členov ZÚSK – Združenie účtovníkov Slovenska prinášame množstvo zliav a výhod s nižšie uvedenými partnermi. Ak máte záujem stať sa naším partnerom, kontaktujte nás.

Konkrétna výška zľavy / zvýhodnenia a forma ich uplatnenia je dostupná po prihlásení sa do členskej zóny. Ak sa chcete stať našim členom, registrovať sa môžete tu.

Artcomm

Zľava 10% na všetky kurzy spoločnosti Artcomm.

Artcomm je poradensko-vzdelávacia spoločnosť poskytujúca služby vzdelávaniu v oblasti manažmentu, mäkkých a tvrdých zručností. Vzdelávanie pracovníkov uskutočňujeme formou tréningov, workshopov a individuálnych koučingov. Viac informácií a referencie nájdete na www.artcomm.sk

 

ProFuturion accounting

Zvýhodnené ceny na vybrané školenia a produkty. Viac informácií o možnostiach získania zliav je možné vidieť po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

Chefparade

Chefparade je najväčšia škola varenia na Slovensku a od roku 2011 ponúka širokej verejnosti kurzy varenia a firemné teambuidlingy. V našom portófliu však nájdete aj súkromné party, narodeninové oslavy, workshopy, či outdoorové eventy. Kurzy varenia za takmer 9 rokov navštívilo viac ako 25.000 ľudí a zorganizovali sme takmer 2.000 firemných eventov. Aktuálne ponúkame viac ako 40 rôznych druhov kurzov varenia so zastúpením viacerých svetových kuchýň – od mexickej, cez francúzsku, taliansku, thajskú, indickú, japonskú a mnohé iné. Myslíme aj na cukrárky a pekárky s kurzami pečenia, výrobou čokoládových praliniek, makróniek.

Pre uplatnenie zľavy 10% z ceny kurzy navštívte www.chefparade.sk. Po výbere konkrétneho termínu kurzu zadajte v objednávkovom formulári kód ,,uctovnik10″ v kolónke Zľavový kód. Zľava 10% sa vám automaticky odráta. Tešíme sa na vás!

Miluron

Jedinečné ovocné vína z Vinárstva Miluron teraz so zľavou pre našich členov. Vyskúšajte víno z čučoriedky, jahody či broskyňe.

zusk partneri

JUDr. Soňa Surmová, LL.M. – ochrana značky

Ochrana vlastnej značky býva v praxi často podceňovaná. Účtovníci sú však dôslední, a preto myslia na všetko – aj na ochranu vlastnej značky. Práve tejto tzv. oblasti práva duševného vlastníctva, ktorá zahŕňa aj ochranu značky a ochranné známky, sa venuje  JUDr. Soňa Surmová, LL.M.(UniWien), právnička, advokátka  a bloggerka. Jej portfólio a užitočné informácie v oblasti ochrany značky a ochranných známok nájdete na jej webe https://ochransiznacku.sk/

SATUM

Prinášame poistenie zodpovednosti za spôsobenú škodu šité na mieru pre účtovníkov všetkým členov ZÚSK. Špecifikáciu poistného produktu, výšku poistného a ostatné dôležité informácie uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Skupina SATUM patrí medzi významné spoločnosti pôsobiace na území Českej a Slovenskej republiky v oblasti poistenia a risk managementu. Zameriava sa na komplexné poistné programy v priemysle, zdravotníctve,  službách,  verejnej správe a v ďalších oboroch.

Čítať viac »

Hronček & Partners

Zľava na všetky právne služby advokátskej kancelárie Hronček & Partners, s. r. o.. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

Top Privacy

Každý člen ZÚSK môže využiť zľavu na služby v oblasti GDPR od spoločnosti Top privacy s.r.o. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

jednoduche.sk

Každý účtovník ocení nástroje, ktoré mu uľahčia a zefektívnia jeho prácu. Portál www.jednoduche.sk poskytuje rôzne kalkulačky, výpočet časového rozlíšenia, vyhotovenie daňových priznaní a mnoho ďalších funkcií. Každý člen ZÚSK má na všetky platené služby portálu zľavu. Viac informácií o zľave uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Foxili

V dnešnej dobe je už webstránka nevyhnutnou súčasťou podnikania. Ak ju ešte nemáte, alebo ju potrebujete redizajnovať, využiť služby spoločnosti Foxili s.r.o., ktorá členom združenia poskytuje na tvorbu a redesign webstránky výraznú zľavu. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Cafes Costa Dorada

Účtovník a káva je obvykle symbióza, súhra, jediný svetlý bod dňa…, preto Vám prinášame zľavu na praženú kávu pri kúpe na webe www.pureway.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

ADMINISTER Slovakia

Zvýhodnené ceny na printovú reklamu v rôznych periodikách. Viac informácií o možnostiach získania zliav uvidíte po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

Krea office

Zľavy na sortiment kancelárskych výrobkov a ostatný sortiment e-shopu www.ekancelarskepotreby.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Tripsy

Zľavy na sortiment kancelárskych výrobkov a ostatný sortiment eshopu www.tripsy.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

Today‘ s solutions

Prinášame Vám zľavu na služby z oblasti individuálneho business koučingu, individuálneho life koučingu, tímového koučingu a business mentoringu. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Hotel Kontakt

Naši členovia môžu využiť zľavu z ubytovacích balíkov Kontakt Wellness Hotel**** v Starej Lesnej a rovnako tak zľavu zo vstupu do wellness (po telefonickej rezervácii vopred). Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

 

Villa Gloria Donovaly

Villa Gloria na Donovaloch už roky patrí k obľúbeným a vyhľadávaným rekreačným zariadeniam. Nachádza sa v pokojnej časti centra Donovál v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov Záhradište s pekným výhľadom na okolité hory. Parkovisko priamo pred objektom je chránené kamerovým systémom. V letných mesiacoch je možné využívať záhradné posedenie a ohnisko. V zimných mesiacoch je pre našich hostí pripravená moderne vybavená lyžiareň. Villa je celoročne vhodná na individuálnu rekreáciu, ako aj na spoločenské a firemné udalosti akými sú oslavy, školenia, porady a podobne.

Villa Gardenia Donovaly

Apartmánové domy Villa Gardenia na Donovaloch s wellness centrom ponúkajú ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch pre 2-6 osôb. Vďaka svojej polohe v tichej lokalite, bezprostrednej blízkosti letných aj zimných atrakcií a najmodernejšiemu detskému ihrisku s bezpečnými hracími prvkami patrí Villa Gardenia medzi najobľúbenejšie ubytovacie zariadenia pre rodiny s deťmi v Nízkych Tatrách. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Chalupa Burg nad Banskou Štiavnicou

Získajte zľavu z ubytovania v krásnom prostredí. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

 

Consultee

Potrebujete email-marketingové služby ? Pre členov ZÚSK poskytuje spoločnosť Consultee zľavu. Výšku zľavy a spôsob jej získania uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Stavebná keramika

Využite zľavu aj v oblasti stavebného sortimentu na e-shope www.stavebnakeramika.sk. Výšku zľavy a spôsob jej získania uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.