partneri

Zľavy u našich partnerov


Pre našich členov ZÚSK – Združenie účtovníkov Slovenska s Junior, Profi alebo Business balíkom prinášame množstvo zliav a výhod s nižšie uvedenými partnermi. Ak máte záujem stať sa naším partnerom, kontaktujte nás.

Konkrétna výška zľavy / zvýhodnenia a forma ich uplatnenia je dostupná po prihlásení sa do členskej zóny. Ak sa chcete stať našim členom, registrovať sa môžete tu.

RELAXOS – ostrov vášho relaxu

CK Relaxos – špecialista na slovenské kúpele a wellness pobyty ponúka členom ZÚSK široký výber kúpeľných, relaxačných a seniorských pobytov na Slovensku, Čechách, Maďarsku a ďalších krajinách. Naše callcentrum rado pomôže s výberom pobytu a jeho prispôsobením podľa vašich preferencií. Radi pre vás vyhotovíme aj darčekové poukazy na pobyt v ľubovolnej cene.

RELAXOS prináša pre všetkých členov ZÚSK zľavu na všetky kúpeľné pobytu vo výške -5% (nezľavnené pobyty), prípadne -3% (na akciové a zľavnené pobyty).

Spôsob uplatnenia zľavy sa Vám zobrazí po prihlásení sa do členskej zóny.

 

 

 

ProFuturion accounting

Zvýhodnené ceny na online školenia a fyzické školenia. Viac informácií o možnostiach získania zliav je možné vidieť po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

UNION poisťovňa a UNION Zdravotná poisťovňa

UNION poisťovňa a UNION Zdravotná poisťovňa prinášajú našim členom zdravotné bonusy a zľavy na produkty do výšky 35%.

Tí z Vás, ktorí ste poistencami Union zdravotnej poisťovne, na portáli www.vipunion.sk v sekcii EXTRA si môžete vybrať:

 • SPINN clinik – poukážky na vyšetrenie špičkovej súkromnej klinike v hodnote 50€
 • Alfa medical testy –  testy za zvýhodnenú cenu: Trombotest zľava 10€ , TREC | KREC genetický test zľava 5€, TOMORROW zľava 19 € na vyšetrenie
 • Optometria – je zameraná na zrak, jeho správnu korekciu a výber vhodných optických pomôcok
 • Program škola chrbta preventívny rehabilitačný program, 8 x masáže, cvičenia, elektroliečba a iné procedúry
 • Test potravinovej intolerancie – poukážka zahŕňa zľavu vo výške 70€ . Tento príspevok je jednorazový.
 • Zdravie plus – Poukážka na zľavu v hodnote 250 eur na zákrok iLASIK na Mieru. Poskytovaná zľava sa vzťahuje na zákrok oboch očí.
 • Kožné vyšetrenie znamienok digitálnym dermatoskopom bezplatne
 • Medirex – 10% zľava na balíčky laboratórnych vyšetrení (alergie, intolerancie, prevencia chorôb, životný štýl)

Zároveň všetci členovia Združenia majú možnosť využiť v sekcii NÁKUP rýchle kalkulačky s VIP zľavami:

 • Povinné zmluvné poistenie – 35% zľava + 5% Poistenci UNION ZP
 • Havarijné poistenie –  35% zľava + 5% Poistenci UNION ZP
 • Cestovné poistenie –  7 % zľava, poistenci UNION ZP majú 15% zľavu.
 • Poistenie domácností, bytov a domov – 35% zľava
 • Poistenie onkologického ochorenia – 15% zľava + 5% Poistenci UNION ZP

WooAcademy

Zlepši svoju kariéru alebo podnikanie vďaka vedomostiam z online marketingu (SEO, email & social marketing, PPC, marketingové stratégie, UX, tvorba webu, e-commerce) a predajným technikám.

Kurzy a školenia určené pre: skupiny, jednotlivcov aj firmy.

wooacademy – služby a vzdelávanie v online marketingu (SEO, social ads, Google Ads, weby, eshopy)

Artcomm

Zľava 10% na všetky kurzy spoločnosti Artcomm.

Artcomm je poradensko-vzdelávacia spoločnosť poskytujúca služby vzdelávaniu v oblasti manažmentu, mäkkých a tvrdých zručností. Vzdelávanie pracovníkov uskutočňujeme formou tréningov, workshopov a individuálnych koučingov. Viac informácií a referencie nájdete na www.artcomm.sk

 

Chefparade

Chefparade je najväčšia škola varenia na Slovensku a od roku 2011 ponúka širokej verejnosti kurzy varenia a firemné teambuidlingy. V našom portófliu však nájdete aj súkromné party, narodeninové oslavy, workshopy, či outdoorové eventy. Kurzy varenia za takmer 9 rokov navštívilo viac ako 25.000 ľudí a zorganizovali sme takmer 2.000 firemných eventov. Aktuálne ponúkame viac ako 40 rôznych druhov kurzov varenia so zastúpením viacerých svetových kuchýň – od mexickej, cez francúzsku, taliansku, thajskú, indickú, japonskú a mnohé iné. Myslíme aj na cukrárky a pekárky s kurzami pečenia, výrobou čokoládových praliniek, makróniek.

Pre uplatnenie zľavy 10% z ceny kurzy navštívte www.chefparade.sk. Po výbere konkrétneho termínu kurzu zadajte v objednávkovom formulári kód ,,uctovnik10″ v kolónke Zľavový kód. Zľava 10% sa vám automaticky odráta. Tešíme sa na vás!

Miluron

Jedinečné ovocné vína z Vinárstva Miluron teraz so zľavou pre našich členov. Vyskúšajte víno z čučoriedky, jahody či broskyňe.

zusk partneri

JUDr. Soňa Surmová, LL.M. – ochrana značky

Ochrana vlastnej značky býva v praxi často podceňovaná. Účtovníci sú však dôslední, a preto myslia na všetko – aj na ochranu vlastnej značky. Práve tejto tzv. oblasti práva duševného vlastníctva, ktorá zahŕňa aj ochranu značky a ochranné známky, sa venuje  JUDr. Soňa Surmová, LL.M.(UniWien), právnička, advokátka  a bloggerka. Jej portfólio a užitočné informácie v oblasti ochrany značky a ochranných známok nájdete na jej webe https://ochransiznacku.sk/

SATUM

Prinášame poistenie zodpovednosti za spôsobenú škodu šité na mieru pre účtovníkov všetkým členov ZÚSK. Špecifikáciu poistného produktu, výšku poistného a ostatné dôležité informácie uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Skupina SATUM patrí medzi významné spoločnosti pôsobiace na území Českej a Slovenskej republiky v oblasti poistenia a risk managementu. Zameriava sa na komplexné poistné programy v priemysle, zdravotníctve,  službách,  verejnej správe a v ďalších oboroch.

Čítať viac »

Hronček & Partners

Zľava na všetky právne služby advokátskej kancelárie Hronček & Partners, s. r. o.. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

Top privacy

Každý člen ZÚSK môže využiť zľavu na služby v oblasti GDPR od spoločnosti Top privacy s.r.o. . Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

jednoduche.sk

Každý účtovník ocení nástroje, ktoré mu uľahčia a zefektívnia jeho prácu. Portál www.jednoduche.sk poskytuje rôzne kalkulačky, výpočet časového rozlíšenia, vyhotovenie daňových priznaní a mnoho ďalších funkcií. Každý člen ZÚSK má na všetky platené služby portálu zľavu. Viac informácií o zľave uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Foxili

V dnešnej dobe je už webstránka nevyhnutnou súčasťou podnikania. Ak ju ešte nemáte, alebo ju potrebujete redizajnovať, využiť služby spoločnosti Foxili s.r.o., ktorá členom združenia poskytuje na tvorbu a redesign webstránky výraznú zľavu. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Cafes Costa Dorada

Účtovník a káva je obvykle symbióza, súhra, jediný svetlý bod dňa…, preto Vám prinášame zľavu na praženú kávu pri kúpe na webe www.pureway.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

ADMINISTER Slovakia

Zvýhodnené ceny na printovú reklamu v rôznych periodikách. Viac informácií o možnostiach získania zliav uvidíte po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

Krea office

Zľavy na sortiment kancelárskych výrobkov a ostatný sortiment e-shopu www.ekancelarskepotreby.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Tripsy

Zľavy na sortiment kancelárskych výrobkov a ostatný sortiment eshopu www.tripsy.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Today‘ s solutions

Prinášame Vám zľavu na služby z oblasti individuálneho business koučingu, individuálneho life koučingu, tímového koučingu a business mentoringu. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Hotel Kontakt

Naši členovia môžu využiť zľavu z ubytovacích balíkov Kontakt Wellness Hotel**** v Starej Lesnej a rovnako tak zľavu zo vstupu do wellness (po telefonickej rezervácii vopred). Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

 

Villa Gloria Donovaly

Villa Gloria na Donovaloch už roky patrí k obľúbeným a vyhľadávaným rekreačným zariadeniam. Nachádza sa v pokojnej časti centra Donovál v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov Záhradište s pekným výhľadom na okolité hory. Parkovisko priamo pred objektom je chránené kamerovým systémom. V letných mesiacoch je možné využívať záhradné posedenie a ohnisko. V zimných mesiacoch je pre našich hostí pripravená moderne vybavená lyžiareň. Villa je celoročne vhodná na individuálnu rekreáciu, ako aj na spoločenské a firemné udalosti akými sú oslavy, školenia, porady a podobne.

Villa Gardenia Donovaly

Apartmánové domy Villa Gardenia na Donovaloch s wellness centrom ponúkajú ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch pre 2-6 osôb. Vďaka svojej polohe v tichej lokalite, bezprostrednej blízkosti letných aj zimných atrakcií a najmodernejšiemu detskému ihrisku s bezpečnými hracími prvkami patrí Villa Gardenia medzi najobľúbenejšie ubytovacie zariadenia pre rodiny s deťmi v Nízkych Tatrách. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Chalupa Burg nad Banskou Štiavnicou

Získajte zľavu z ubytovania v krásnom prostredí. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

 

Consultee

Potrebujete email-marketingové služby ? Pre členov ZÚSK poskytuje spoločnosť Consultee zľavu. Výšku zľavy a spôsob jej získania uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Stavebná keramika

Využite zľavu aj v oblasti stavebného sortimentu na e-shope www.stavebnakeramika.sk. Výšku zľavy a spôsob jej získania uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.