partneri

Zľavy u našich partnerov


Pre našich členov ZÚSK – Združenie účtovníkov Slovenska s Junior, Profi alebo Business balíkom prinášame množstvo zliav a výhod s nižšie uvedenými partnermi. Ak máte záujem stať sa naším partnerom, kontaktujte nás.

Konkrétna výška zľavy / zvýhodnenia a forma ich uplatnenia je dostupná po prihlásení sa do členskej zóny. Ak sa chcete stať našim členom, registrovať sa môžete tu.

UNION poisťovňa a UNION Zdravotná poisťovňa

UNION poisťovňa a UNION Zdravotná poisťovňa prinášajú našim členom zdravotné bonusy a zľavy na produkty do výšky 35%.

Tí z Vás, ktorí ste poistencami Union zdravotnej poisťovne, na portáli www.vipunion.sk v sekcii EXTRA si môžete vybrať:

 • SPINN clinik – poukážky na vyšetrenie špičkovej súkromnej klinike v hodnote 50€
 • Alfa medical testy –  testy za zvýhodnenú cenu: Trombotest zľava 10€ , TREC | KREC genetický test zľava 5€, TOMORROW zľava 19 € na vyšetrenie
 • Optometria – je zameraná na zrak, jeho správnu korekciu a výber vhodných optických pomôcok
 • Program škola chrbta preventívny rehabilitačný program, 8 x masáže, cvičenia, elektroliečba a iné procedúry
 • Test potravinovej intolerancie – poukážka zahŕňa zľavu vo výške 70€ . Tento príspevok je jednorazový.
 • Zdravie plus – Poukážka na zľavu v hodnote 250 eur na zákrok iLASIK na Mieru. Poskytovaná zľava sa vzťahuje na zákrok oboch očí
 • Kožné vyšetrenie znamienok digitálnym dermatoskopom bezplatne
 • Medirex – 10% zľava na balíčky laboratórnych vyšetrení (alergie, intolerancie, prevencia chorôb, životný štýl.

Zároveň všetci členovia Združenia majú možnosť využiť v sekcii NÁKUP rýchle kalkulačky s VIP zľavami:

 • Povinné zmluvné poistenie – 35% zľava + 5% Poistenci UNION ZP
 • Havarijné poistenie –  25 % zľava + 5% Poistenci UNION ZP
 • Cestovné poistenie –  7 % zľava, poistenci UNION ZP majú 15% zľavu.
 • Poistenie domácností, bytov a domov – 28% zľava
 • Poistenie onkologického ochorenia – 15% zľava + 5% Poistenci UNION ZP

WooAcademy

Zlepši svoju kariéru alebo podnikanie vďaka vedomostiam z online marketingu (SEO, email & social marketing, PPC, marketingové stratégie, UX, tvorba webu, e-commerce) a predajným technikám.

Kurzy a školenia určené pre: skupiny, jednotlivcov aj firmy.

wooacademy – služby a vzdelávanie v online marketingu (SEO, social ads, Google Ads, weby, eshopy)

Kúpele Dudince

Kúpele Dudince sú známe predovšetkým zložením minerálnej vody, ktorá obsahujem ojedinelú kombináciu oxidu uhličitého a sulfánu. Vďaka tejto kombinácii dokáže naraz liečiť srdce ako aj pohybovú sústavu. Jej unikátnosť potvrdzuje aj fakt, že vodu podobného zloženia by ste museli ísť hľadať do Japonska alebo Francúzska. O to lepšie, že na juhu stredného Slovenska ju máme takpovediac ,,po ruke“.  Navyše teraz sú pobyty pre členov združenia za zvýhodnené ceny.

Vitalclinic

VITALCLINIC – súkromná klinika rehabilitácie a fyzioterapie v Bratislave a Nitre

Sme špecializované rehabilitačné zdravotnícke zariadenie, zamerané na preventívnu, poúrazovú a pooperačnú fyzioterapiu. Našim cieľom je zlepšiť stav pohybového aparátu, odstrániť bolesť alebo jej úplne predchádzať. Komplexnú starostlivosť zabezpečuje tím kvalifikovaných fyzioterapeutov pod vedením rehabilitačného lekára, MUDr. Emílie Luknárovej.

Široký záber nášho tímu ako celku a zároveň úzka špecializácia našich fyzioterapeutov nám umožňuje riešiť rozsiahle spektrum zdravotných problémov pohybového aparátu našich klientov.

ProFuturion accounting

Zvýhodnené ceny na online školenia a fyzické školenia. Viac informácií o možnostiach získania zliav je možné vidieť po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

Soaphoria

Soaphoria predstavuje slovenskú prírodnú a organickú kozmetiku, ktorá myslí inak. Neoddeliteľnou súčasťou soaphoristického sveta, našou každodennou filozofiou a zároveň istotou etického a ekologického fungovania Soaphorie sú naše hodnoty. Každodenná ručná práca, starostlivo vyberané a čerstvé prírodné ingrediencie, recyklovateľné obalové materiály či netestovanie na zvieratách… To všetko sa snúbi v ekologické a voňavé kozmetické výrobky pre celú rodinu.

Artcomm

Zľava 10% na všetky kurzy spoločnosti Artcomm.

Artcomm je poradensko-vzdelávacia spoločnosť poskytujúca služby vzdelávaniu v oblasti manažmentu, mäkkých a tvrdých zručností. Vzdelávanie pracovníkov uskutočňujeme formou tréningov, workshopov a individuálnych koučingov. Viac informácií a referencie nájdete na www.artcomm.sk

 

Chefparade

Chefparade je najväčšia škola varenia na Slovensku a od roku 2011 ponúka širokej verejnosti kurzy varenia a firemné teambuidlingy. V našom portófliu však nájdete aj súkromné party, narodeninové oslavy, workshopy, či outdoorové eventy. Kurzy varenia za takmer 9 rokov navštívilo viac ako 25.000 ľudí a zorganizovali sme takmer 2.000 firemných eventov. Aktuálne ponúkame viac ako 40 rôznych druhov kurzov varenia so zastúpením viacerých svetových kuchýň – od mexickej, cez francúzsku, taliansku, thajskú, indickú, japonskú a mnohé iné. Myslíme aj na cukrárky a pekárky s kurzami pečenia, výrobou čokoládových praliniek, makróniek.

Pre uplatnenie zľavy 10% z ceny kurzy navštívte www.chefparade.sk. Po výbere konkrétneho termínu kurzu zadajte v objednávkovom formulári kód ,,uctovnik10″ v kolónke Zľavový kód. Zľava 10% sa vám automaticky odráta. Tešíme sa na vás!

Miluron

Jedinečné ovocné vína z Vinárstva Miluron teraz so zľavou pre našich členov. Vyskúšajte víno z čučoriedky, jahody či broskyňe.

zusk partneri

JUDr. Soňa Surmová, LL.M. – ochrana značky

Ochrana vlastnej značky býva v praxi často podceňovaná. Účtovníci sú však dôslední, a preto myslia na všetko – aj na ochranu vlastnej značky. Práve tejto tzv. oblasti práva duševného vlastníctva, ktorá zahŕňa aj ochranu značky a ochranné známky, sa venuje  JUDr. Soňa Surmová, LL.M.(UniWien), právnička, advokátka  a bloggerka. Jej portfólio a užitočné informácie v oblasti ochrany značky a ochranných známok nájdete na jej webe https://ochransiznacku.sk/

SATUM

Prinášame poistenie zodpovednosti za spôsobenú škodu šité na mieru pre účtovníkov všetkým členov ZÚSK. Špecifikáciu poistného produktu, výšku poistného a ostatné dôležité informácie uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Skupina SATUM patrí medzi významné spoločnosti pôsobiace na území Českej a Slovenskej republiky v oblasti poistenia a risk managementu. Zameriava sa na komplexné poistné programy v priemysle, zdravotníctve,  službách,  verejnej správe a v ďalších oboroch.

Čítať viac »

Hronček & Partners

Zľava na všetky právne služby advokátskej kancelárie Hronček & Partners, s. r. o.. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

Top Privacy

Každý člen ZÚSK môže využiť zľavu na služby v oblasti GDPR od spoločnosti Top privacy s.r.o. . Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

jednoduche.sk

Každý účtovník ocení nástroje, ktoré mu uľahčia a zefektívnia jeho prácu. Portál www.jednoduche.sk poskytuje rôzne kalkulačky, výpočet časového rozlíšenia, vyhotovenie daňových priznaní a mnoho ďalších funkcií. Každý člen ZÚSK má na všetky platené služby portálu zľavu. Viac informácií o zľave uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Foxili

V dnešnej dobe je už webstránka nevyhnutnou súčasťou podnikania. Ak ju ešte nemáte, alebo ju potrebujete redizajnovať, využiť služby spoločnosti Foxili s.r.o., ktorá členom združenia poskytuje na tvorbu a redesign webstránky výraznú zľavu. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Cafes Costa Dorada

Účtovník a káva je obvykle symbióza, súhra, jediný svetlý bod dňa…, preto Vám prinášame zľavu na praženú kávu pri kúpe na webe www.pureway.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

ADMINISTER Slovakia

Zvýhodnené ceny na printovú reklamu v rôznych periodikách. Viac informácií o možnostiach získania zliav uvidíte po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

Krea office

Zľavy na sortiment kancelárskych výrobkov a ostatný sortiment e-shopu www.ekancelarskepotreby.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Tripsy

Zľavy na sortiment kancelárskych výrobkov a ostatný sortiment eshopu www.tripsy.sk. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

Today‘ s solutions

Prinášame Vám zľavu na služby z oblasti individuálneho business koučingu, individuálneho life koučingu, tímového koučingu a business mentoringu. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Hotel Kontakt

Naši členovia môžu využiť zľavu z ubytovacích balíkov Kontakt Wellness Hotel**** v Starej Lesnej a rovnako tak zľavu zo vstupu do wellness (po telefonickej rezervácii vopred). Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

 

Villa Gloria Donovaly

Villa Gloria na Donovaloch už roky patrí k obľúbeným a vyhľadávaným rekreačným zariadeniam. Nachádza sa v pokojnej časti centra Donovál v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov Záhradište s pekným výhľadom na okolité hory. Parkovisko priamo pred objektom je chránené kamerovým systémom. V letných mesiacoch je možné využívať záhradné posedenie a ohnisko. V zimných mesiacoch je pre našich hostí pripravená moderne vybavená lyžiareň. Villa je celoročne vhodná na individuálnu rekreáciu, ako aj na spoločenské a firemné udalosti akými sú oslavy, školenia, porady a podobne.

Villa Gardenia Donovaly

Apartmánové domy Villa Gardenia na Donovaloch s wellness centrom ponúkajú ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch pre 2-6 osôb. Vďaka svojej polohe v tichej lokalite, bezprostrednej blízkosti letných aj zimných atrakcií a najmodernejšiemu detskému ihrisku s bezpečnými hracími prvkami patrí Villa Gardenia medzi najobľúbenejšie ubytovacie zariadenia pre rodiny s deťmi v Nízkych Tatrách. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Chalupa Burg nad Banskou Štiavnicou

Získajte zľavu z ubytovania v krásnom prostredí. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

 

Consultee

Potrebujete email-marketingové služby ? Pre členov ZÚSK poskytuje spoločnosť Consultee zľavu. Výšku zľavy a spôsob jej získania uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Stavebná keramika

Využite zľavu aj v oblasti stavebného sortimentu na e-shope www.stavebnakeramika.sk. Výšku zľavy a spôsob jej získania uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.