Vitajte v našej sekcii INZERCIA, ktorá sa skladá z troch sekcií:

  • Trhovisko – slúži na predaj / darovanie / kúpu tovaru.
  • Službovisko – slúži na ponuku služieb / dopyt po službách.
  • Pracovisko – slúži na ponuku voľných pracovných pozícií alebo ponuku voľných pracovných síl (záujemcov o zamestnanie).

Podmienky používania:

Neregistrovaný / neprihlásený návštevník nášho webu vidí všetky inzeráty / ponuky / dopyty bez kontaktných údajov inzerentov. Pre plnohodnotné využitie tejto sekcie je potrebné prihlásiť sa do užívateľskej sekcie v pravnom hornom rohu menu.

Jednotlivé sekcie a prezeranie / pridávanie inzerátov do nich závisí od stupňa členstva:

Sekcia Neregistrovaný / Neprihlásený Free členstvo Junior členstvo Premium členstvo
Trhovisko Prezeranie bez kontaktných údajov inzerentov 3 inzeráty / rok
Službovisko Dopytujem služby 1 x ponúkam služby 3 x ponúkam služby
Pracovisko Hľadám prácu 1 x ponúkam prácu 3 x ponúkam prácu

V prípade individuálnych potrieb inzercie nás, prosím, kontaktujte.

Fórum

Najnovšie inzeráty


Hľadáme do tímu šikovného/nú účtovníka/účtovníčku!

Kreator Services, s. r. o. Miesto práce: Leškova 3, Bratislava Druh pracovného pomeru: plný úväzok Termín nástupu: 1.5.2024 alebo dohodou Mzdové podmienky (brutto): 1 500 EUR/mesiac Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Evidencia a účtovanie došlých a vyšlých faktúr Evidencia a účtovanie pokladničných dokladov a bankových výpisov Správa saldokonta, sledovanie splatnosti pohľadávok a záväzkov Účtovanie interných… Čítať viac »

Účtovník – Slovenská produkčná, a.s.

Chcete vedieť ako sa dá spojiť svet financií a šoubiznisu? U nás v TV JOJ Vám to ukážeme. Hľadáme skúseného samostatného účtovníka, ktorý má chuť na sebe ďalej pracovať a rozvíjať sa. Vašou úlohou bude: Komplexné vedenie účtovníctva a príprava finančných výkazov Spracovanie bankových výpisov a ich zaúčtovanie Spracovanie DPH (mesačne) a príprava daňového priznania… Čítať viac »

Samostatná účtovníčka / účtovník – Trenčín

Chcete pracovať u predsedu združenia ?Ak máte radi moderné účtovníctvo, nebojíte sa nových informačných technológií, je vám sympatická bezpapierová účtovná kancelária a máte radi efektívnosť a flexibilitu, ste tu správne. Náplň práce spočíva v samostatnom vedení podvojného účtovníctva viacerých spoločností, komunikácia s klientmi (štandardné účtovné reporty – pohľadávky, záväzky, DPH, termín prevzatia dokladov a pod.).… Čítať viac »