Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Výsluch svedka


Chcela by som sa len spýtať aké mám možnosti pri výsluchu ako svedka. Účtovala som pre jednu firmu, ktorú konatelia predali v r.2016 a po 2 rokoch ma polícia začala volať na výsluchy z dôvodu, že firme hrozí dorub DPH. Už som bola minimálne na 3 vypočutiach, kde sa ma pýtajú stále to isté, niekedy mám pocit, že otázky zo strany finančnej správy sú formulované tak, aby som odpovedala v prospech DU. Je možné, aby som sa už nezúčastňovala týchto vypočutí, doklady som riadne odovzdala bývalému konateľovi o čom som polícii doložila aj preberajúci protokol.
Dokonca mi bolo povedané zo strany polície, že budú stíhať aj účtovníčky. To akože, keď nenájdu konateľov tak to dorubia mne? Už som zúfalá a pod stresom, len by som chcela vedieť, či sa musím zúčastňovať výsluchu, keď som už všetko povedala.

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

Hronček & Partners

V advokátskej kancelárií Hronček & Partners, s. r. o. dbáme na profesionalitu a vysokú kvalitu právnych služieb s individuálnym prístupom. Našim hlavným cieľom je poskytovať právne služby v najvyššej kvalite a pre klienta prinášať inovatívne a odborné riešenia tak, aby sme sa stali jeho dôverným partnerom.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom