Online workshop 15.4.2021

Chrbát počas home office


Pripravili sme si pre vás ďalší workschop, taktiež na aktuálnu tému – chrbát počas home office. Workshop prebehne vo štvrtok 15.4.2021 o 16:00 a pripravili sme si ho pre vás v spolupráci s VITALCLINIC.

prečo sa registrovať

O čom bude online workshop?


VITALCLINIC je špecializované rehabilitačné zdravotnícke zariadenie, zamerané na preventívnu, poúrazovú a pooperačnú fyzioterapiu. Ich cieľom je zlepšiť stav pohybového aparátu, odstrániť bolesť alebo jej úplne predchádzať. Komplexnú starostlivosť zabezpečuje tím kvalifikovaných fyzioterapeutov pod vedením rehabilitačného lekára, MUDr. Emílie Luknárovej.

Široký záber celého tímu ako celku a zároveň úzka špecializácia našich fyzioterapeutov nám umožňuje riešiť rozsiahle spektrum zdravotných problémov pohybového aparátu našich klientov. Venujú sa preventívnej zdravotnej starostlivosti, v rámci ktorej pripravili aj tento workshop o dôležitosti kompenzácie sedavého zamestnania. Za 60min si povieme, ako vyzerá správne aj nesprávne sedenie, vysvetlíme si, že ani správne dlhodobé sedenie, nie je pre naše telo vhodné. A predovšetkým si ukážeme ako sedavé zamestnanie správne a efektívne kompenzovať, aby telo nebolelo a v budúcnosti ste nepotrebovali využiť ich ďalšie služby; medzi inými aj predoperačnú, pooperačnú a poúrazovú rehabilitáciu.

Štyria fyzioterapeuti sú certifikovaní podológovia, ktorí na základe vyšetrenia chodidla dokážu vyrobiť korekčné vložky na mieru, individuálne na ľavú a pravú nohu. Tiež majú tím špecialistiek na gynekológiu a ženskú rehabilitáciu, ako aj najväčšie súkromné detské rehabilitačné oddelenie v Bratislave a v Nitre, kde sa venujeme rehabilitácii bábätiek, batoliat a detí. V neposlednom rade majú vyškolený tím 9 špecialistov, ktorí sa venujú respiračnej fyzioterapii po prekonaní ochorenia Covid-19.

Viac sa dozviete tu: www.vitaclinic.sk

Členom Združenia účtovníkov Slovenska by sme radi venovali zľavu 30% na vstupné vyšetrenie pohybového aparátu fyzioterapeutom. Viac o zľave nájdete v časti Partneri.

ceny

Cenník workshopu


Nečlenovia ZÚSK a členovia s FREE účtom Ostatní členovia ZÚSK
30 Eur ZADARMO

Registrácia

Registračný formulár


  Základné údaje


  Nie som podnikateľ, objednávku chcem uskutočniť ako FO - nepodnikateľ

  Fakturačné údaje


  Registračné údaje


  Oboznámil som sa s podmienkami spracovania osobných údajov a záväzne sa prihlasujem na online školenie v celkovej sume €.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.