Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Vzniknutý nadčas – vrátnici


Mala by som podobnú otázku ako som mala na „vzniknutý nadčas“ nad pracovný fond ako som mala v predchádzajúcej otázke. Je toto platné aj pre vrátnikov pracujúcich u nás na 37,5 h úväzok? Pracujú na smeny (denné majú 12 h, nočné 11,5 h odrobené), avšak rozpis si robia samy, a kalendáre im upravujeme podľa potreby.
Niekedy jednému vyjde odpracované až 200 h v mesiaci, hoci mu žiadny nadčas nevyplatíme.

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

Hronček & Partners

V advokátskej kancelárií Hronček & Partners, s. r. o. dbáme na profesionalitu a vysokú kvalitu právnych služieb s individuálnym prístupom. Našim hlavným cieľom je poskytovať právne služby v najvyššej kvalite a pre klienta prinášať inovatívne a odborné riešenia tak, aby sme sa stali jeho dôverným partnerom.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom