Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Podnik v tazkostiach za ucelom poskytnutia prispevku


Dobry den, chcem sa opytat ohladom pandemickeho prispevku. Jednou z podmienok jeho ziskania pre PO a FO je aj to, aby nebol podnik v tazkostiach. Viete mi poradit z akej uctovnej zavierky mame vychadzat, ked za rok 2019 mame na danove priznanie odklad? Ide o to, ze sa posudzuje stav k 31. 12. 2019 a uctovnu zavierku este nemame vyhotovenu. Dakujem

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

Ing. Ailina Hanková

Poradenstvo poskytované v súvislosti s účtovníctvom, ako aj posúdením daňovej uznateľnosti nákladov (výdavkov), pripočítateľných a odpočítateľných položiek k základu dane a určenia základu dane fyzických / právnických osôb. Zastrešuje taktiež posúdenie predmetu dane, určenia miesta dodania tovaru / služby, vzniku daňovej povinnosti a postupov vyplývajúcich zo zákona o DPH.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom