Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Podnik v tazkostiach za ucelom poskytnutia prispevku


Dobry den, chcem sa opytat ohladom pandemickeho prispevku. Jednou z podmienok jeho ziskania pre PO a FO je aj to, aby nebol podnik v tazkostiach. Viete mi poradit z akej uctovnej zavierky mame vychadzat, ked za rok 2019 mame na danove priznanie odklad? Ide o to, ze sa posudzuje stav k 31. 12. 2019 a uctovnu zavierku este nemame vyhotovenu. Dakujem

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

Ing. Ailina Hanková

Účtovníctvu sa venujem od roku 2009. Od roku 2018 som členom Slovenskej komory daňových poradcov, registrovaná pod číslom 1133/2018. Som špecialista na dane, účtovníctvo a mzdy. Venujem sa daňovému, ekonomickému, účtovnému poradenstvu, finančným analýzam o hospodárení spoločností, nastavovaniu ekonomických procesov v spoločnostiach ako aj poradenstvu pri začatí a rozbiehaní podnikania. Mojou špecializáciou sú malé a stredné podniky, ako aj živnostníci, ktorí potrebujú poradiť, uistiť sa, že ich postupy sú správne, prípadne ktorí potrebujú nastaviť postupy inak, nanovo tak, aby boli metodicky správne a procesne efektívne.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom