Vitalclinic

VITALCLINIC – súkromná klinika rehabilitácie a fyzioterapie v Bratislave a Nitre

Sme špecializované rehabilitačné zdravotnícke zariadenie, zamerané na preventívnu, poúrazovú a pooperačnú fyzioterapiu. Našim cieľom je zlepšiť stav pohybového aparátu, odstrániť bolesť alebo jej úplne predchádzať. Komplexnú starostlivosť zabezpečuje tím kvalifikovaných fyzioterapeutov pod vedením rehabilitačného lekára, MUDr. Emílie Luknárovej.

Široký záber nášho tímu ako celku a zároveň úzka špecializácia našich fyzioterapeutov nám umožňuje riešiť rozsiahle spektrum zdravotných problémov pohybového aparátu našich klientov.

Soaphoria

Soaphoria predstavuje slovenskú prírodnú a organickú kozmetiku, ktorá myslí inak. Neoddeliteľnou súčasťou soaphoristického sveta, našou každodennou filozofiou a zároveň istotou etického a ekologického fungovania Soaphorie sú naše hodnoty. Každodenná ručná práca, starostlivo vyberané a čerstvé prírodné ingrediencie, recyklovateľné obalové materiály či netestovanie na zvieratách… To všetko sa snúbi v ekologické a voňavé kozmetické výrobky pre celú rodinu.

Stavebná keramika

Využite zľavu aj v oblasti stavebného sortimentu na e-shope www.stavebnakeramika.sk. Výšku zľavy a spôsob jej získania uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.