partneri

Zľavy u našich partnerov


Pre našich členov ZÚSK – Združenie účtovníkov Slovenska s Junior, Profi alebo Business balíkom prinášame množstvo zliav a výhod s nižšie uvedenými partnermi. Ak máte záujem stať sa naším partnerom, kontaktujte nás.

Konkrétna výška zľavy / zvýhodnenia a forma ich uplatnenia je dostupná po prihlásení sa do členskej zóny. Ak sa chcete stať našim členom, registrovať sa môžete tu.

Chefparade


Chefparade je najväčšia škola varenia na Slovensku a od roku 2011 ponúka širokej verejnosti kurzy varenia a firemné teambuidlingy. V našom portófliu však nájdete aj súkromné party, narodeninové oslavy, workshopy, či outdoorové eventy. Kurzy varenia za takmer 9 rokov navštívilo viac ako 25.000 ľudí a zorganizovali sme takmer 2.000 firemných eventov. Aktuálne ponúkame viac ako 40 rôznych druhov kurzov varenia so zastúpením viacerých svetových kuchýň – od mexickej, cez francúzsku, taliansku, thajskú, indickú, japonskú a mnohé iné. Myslíme aj na cukrárky a pekárky s kurzami pečenia, výrobou čokoládových praliniek, makróniek.

Pre uplatnenie zľavy 10% z ceny kurzy navštívte www.chefparade.sk. Po výbere konkrétneho termínu kurzu zadajte v objednávkovom formulári kód ,,uctovnik10″ v kolónke Zľavový kód. Zľava 10% sa vám automaticky odráta. Tešíme sa na vás!