Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Neuhradený príspevok do DDS za zamestnanca


Nášmu zamestnancovi, ktorý u nás skončil pracovný pomer v r. 2016, sme platili príspevok do DDS vo výške 13,30€. Ešte v roku 2013 nám tento príspevok za jeden mesiac vrátili (pravdepodobne sme zabudli uviesť VS, neviem to teraz overiť, nemám k dispozícii výpis). My sme túto platbu neposlali ešte raz. Jednoducho sme to opomenuli. Nikdy to nikto od nás nepýtal.
A teraz ma napadlo, že či sa to nebude považovať ako nevyplatený záväzok voči zamestnancovi kvôli poberaniu príspevkov z Prvej pomoci (poberali sme podľa 3B).
Chcem sa spýtať, čo s tým teraz, ako by sme to mohli vyriešiť? Prípadne či to náhodou nie je už premlčané?

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

Hronček & Partners

V advokátskej kancelárií Hronček & Partners, s. r. o. dbáme na profesionalitu a vysokú kvalitu právnych služieb s individuálnym prístupom. Našim hlavným cieľom je poskytovať právne služby v najvyššej kvalite a pre klienta prinášať inovatívne a odborné riešenia tak, aby sme sa stali jeho dôverným partnerom.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom