Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka- osobny bankrot


Dobrý deň, zamestnanec, ktorý mal niekoľko exekúcii a vykonávali sa mu zrážky zo mzdy, predložil zamestnávateľovi rozhodnutie súdu o vyhlásení konkurzu na jeho majetok. Ako má prosím Vás v tomto prípade postupovat zamestnávateľ? Môžem zastaviť všetky zrážky na základe tohto rozhodnutia súdu? Mám s tým spojené nejaké ďalšie povinnosti? Ďakujem

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

JUDr. Jozef Lukajka PhD.

Vo svojej právnej praxi sa venuje predovšetkým pracovnému a obchodnému právu, ale aj trestnému a daňovému právu. Taktiež poskytuje poradenstvo v oblasti GDPR. Pôsobí v advokátskej kancelárii LUKAJKA & PARTNERS, ktorá má pobočky v Bratislave, Trenčíne a Košiciach. Vo svojej praxi dáva dôraz na zodpovednosť, dochvíľnosť, ako aj na neustále zvyšovanie svojej odbornosti.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom