Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Služby BOZP a ich účtovanie


Naša spoločnosť má zmluvu o poskytovaní služieb s technikom BOZP. Zmluvne máme dohodnutý mesačný paušál, ktorý kryje všetky školenia zamestnancov, služby pracovnej zdravotnej služby pre 2. kategóriu a taktiež služby bezpečnostného technika (označovanie bezpečnostných únikov a iné). Vypracovanie a aktualizácia dokumentácie o BOZP a požiarnej ochrane nám technik fakturuje samostatne. Aké je správne účtovanie týchto služieb? Je správne mesačný paušál účtovať na 527 a vypracovanie a aktualizáciu dokumentácie na 518?

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

Ing. Mária Cvečková, CA

Zahŕňa odpovede na otázky týkajúce sa účtovných postupov (verného a pravdivého zobrazenia skutočností, ktoré sú predmetom účtovníctva) a správneho vykazovania skutočností v účtovnej závierke.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom