Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Školenie pred prijatím do PP


Majiteľ s. r. o. zároveň zamestnávateľ a oficiálny vlastník certifikátu pánsky kaderník, chce prijať do zamestnania novú pracovnú silu. Pred prijatím ho ale musí na túto pozíciu zaškoliť, aby mohol túto činnosť daný pracovník vykonávať. Moja otázka znie môžu mať zatiaľ spolu uzatvorenú iba nejakú zmluvu o školení alebo je už potrebný pracovný pomer resp. dohoda?

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

JUDr. Jozef Lukajka PhD.

Vo svojej právnej praxi sa venuje predovšetkým pracovnému a obchodnému právu, ale aj trestnému a daňovému právu. Taktiež poskytuje poradenstvo v oblasti GDPR. Pôsobí v advokátskej kancelárii LUKAJKA & PARTNERS, ktorá má pobočky v Bratislave, Trenčíne a Košiciach. Vo svojej praxi dáva dôraz na zodpovednosť, dochvíľnosť, ako aj na neustále zvyšovanie svojej odbornosti.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom