Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Opatrenie covid+sro ambulancie


Prosim Vas, ambulancie sro(napr.zubar), kt.trzby tvoria prijmy od pacientov ale aj od zdravotnych poistovni, pri sucasnej situacii prevadzky nemaju zavrete,pracuju v obmedzenom rezime
Maju narok na prispevok c.2, na zamestnancov pri poklese trzieb?
Co ak sa stane,ze ambulancie budu mat nejaku plánovanú nahradu z poistovni,vyplatene peniaze? Dnes to nevieme,nieje nic take schvalene,ale v opatreniach mi vychadza,ze ziadat by mohli?
Ďakujem

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

Hronček & Partners

V advokátskej kancelárií Hronček & Partners, s. r. o. dbáme na profesionalitu a vysokú kvalitu právnych služieb s individuálnym prístupom. Našim hlavným cieľom je poskytovať právne služby v najvyššej kvalite a pre klienta prinášať inovatívne a odborné riešenia tak, aby sme sa stali jeho dôverným partnerom.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom