Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Investícia do podielových fondov


Klient – s.r.o. uzatvoril zmluvu na pravidelné investovanie – mesačne bude poukazovať 100€ do investičného produktu (podielové fondy, podľa vybranej stratégie), pri uzatvorení uhradil vstupný poplatok. Zmluva je na 10 rokov.

Viete mi prosím poradiť, ako účtovať tieto pravidelné platby, ako zaúčtovať vstupný poplatok. Ak sa ku koncu roka vytvorí nejaký zisk ten budeme evidovať iba na podsúvahe, reálny zisk vlastne budeme vedieť až pri odkupe? Nejde o cenné papiere.

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

Ing. Mária Cvečková, CA

Zahŕňa odpovede na otázky týkajúce sa účtovných postupov (verného a pravdivého zobrazenia skutočností, ktoré sú predmetom účtovníctva) a správneho vykazovania skutočností v účtovnej závierke.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom