Ples ZÚSK

Prvý reprezentačný ples účtovníkov


Profesia účtovníkov, mzdárov a daňových poradcov je vážna a zodpovedná. Oscar Wilde však raz povedal: „Niečo musí brať človek vážne, keď chce mať na svete nejakú zábavu.“ A my s ním iba súhlasíme. Našu prácu berieme skutočne vážne, a preto sa teraz poďme spoločne zabaviť na Prvý ples účtovníkov!

Okrem bohatého programu a tomboly sa môžete tešiť aj na spoločnú zábavu s čestnými hosťami ako Julka Pšenková, Zuzana Lelovicsová, Martin Tužinský a mnoho ďalších známych tvárí.

prečo sa zúčastniť

Na čo sa môžete tešiť?


Pestrý program

Tešiť sa okrem iného môžete na tanečné vystúpenia, ochutnávku vína (Tokaj), tombolu, obľúbený fotokútik a samozrejme VIP Coctail BAR.

Živá hudba a dobrá zábava

O sprievod a zábavu sa postará moderátor Michal Varga. Do tanca nám bude hrať kapela 4Others. Hudbou nás bude neskôr do skorých ranných hodín sprevádzať DJ Erik "Dexter" Krivjansky.

Kolektív účtovníkov

Stretnime sa v príjemnej atmosfére a zabudnime na termíny, DPH-áčky a iné každodenné účtovné problémy okolo nás. Zabavíme sa, načerpáme energiu na uzávierky, pretože ktovie či formuláre daňových priznaní za rok 2019 budú k 8.2.2020 dostupné :)

Registrácia

Registračný formulár na ples


Ples sa bude konať 8.2.2019 v Bratislave v Hoteli Saffron (****). Príchod účastníkov plesu v čase 18:00 – 18:30. Oficiálne otvorenie plesu a začiatok programu bude o 18:30!

Pre účastníkov plesu je možnosť parkovania priamo v Hoteli Saffron za poplatok 8,- € / deň. Pre ubytovaných hostí je poplatok 10,- € / deň.

Ubytovanie - hostia plesu si môžu objednať izbu na noc zo soboty na nedeľu za cenu 55,- € jednolôžková, alebo 69,- € dvojlôžková. Rezerváciu vykonáte priamo prostredníctvom stránky hotela https://www.hotelsaffron.sk/

Pri rezervácií je nutné zadať zľavový kód: "somuctovnik" – spolu, všetko malým, bez úvodzoviek.

Cenník vstupenky na ples:

Člen Združenia účtovníkov Slovenska: 49,- € / osoba

Sprievodná osoba člena: 49,- € / osoba (t.j. 1+1 = 98,- €)

Ostatné osoby neregistrované v ZÚSK: 99,- € / osoba

Kontaktné údaje


Zvoľte si prosím počet a typ požadovaných lístkov na ples. V prípade, že nakupujete lístky pre nečlenov ZÚSK, stačí ak nevyplníte pole ZUSK ID. Ak ste členom, po zadaní Vášho ZUSK ID sa cena automaticky upraví.

(49 EUR členovia ZÚSK, 99 EUR nečlenovia)

(98 EUR členovia ZÚSK, 198 EUR nečlenovia)

Oboznámil som sa s podmienkami spracovania osobných údajov a záväzne si objednávam vstupenky na ples účtovníkov v celkovej sume .

Súhlasím so spracovním osobných údajov na marketingové účely.