Ples ZÚSK

Prvý reprezentačný ples účtovníkov


Profesia účtovníkov, mzdárov a daňových poradcov je vážna a zodpovedná. Oscar Wilde však raz povedal: „Niečo musí brať človek vážne, keď chce mať na svete nejakú zábavu.“ A my s ním iba súhlasíme. Našu prácu berieme skutočne vážne, a preto sa teraz poďme spoločne zabaviť na Prvý ples účtovníkov!

Okrem bohatého programu a tomboly sa môžete tešiť aj na spoločnú zábavu s čestnými hosťami ako Julka Pšenková, Zuzana Lelovicsová, Martin Tužinský a mnoho ďalších známych tvárí.

prečo sa zúčastniť

Na čo sa môžete tešiť?


Pestrý program

Tešiť sa okrem iného môžete na tanečné vystúpenia, ochutnávku vína (Tokaj), tombolu, obľúbený fotokútik a samozrejme VIP Coctail BAR.

Živá hudba a dobrá zábava

O sprievod a zábavu sa postará moderátor Michal Varga. Do tanca nám bude hrať kapela 4Others. Hudbou nás bude neskôr do skorých ranných hodín sprevádzať DJ Erik "Dexter" Krivjansky.

Kolektív účtovníkov

Stretnime sa v príjemnej atmosfére a zabudnime na termíny, DPH-áčky a iné každodenné účtovné problémy okolo nás. Zabavíme sa a načerpáme energiu na daňové priznania a uzávierky, pretože ktovie či formuláre daňových priznaní za rok 2019 budú k 8.2.2020 dostupné :)