blog

Vzdelávajte sa s nami


V rámci tejto časti Vám prinášame aktuálne informácie týkajúce sa legislatívnych zmien, najčastejších problémov z našej praxe, riešení praktických príkladov a rôzne zaujímavosti a novinky.

Vidíme sa v regiónoch!


Tento rok sme si pre všetkých našich členov pripravili stretnutia v rôznych častiach Slovenska s našimi regionálnymi zástupcami. Podujatia budeme postupne zverejňovať a nájdete ich v tomto článku.

Máte nápad na akciu vo vašom regióne? Kontaktujte svojho regionálneho zástupcu.

 

 

05.08.2021 – Košice – Pizza!

Pizzu miluje asi každý účtovník. Pridajte sa k nášmu zástupcovi Františkovi Křížekovi, ktorý si pripravil pre vás pizza večer v bare ,,V lese“, ktorý sa nachádza na sídlisku KVP. Pizza bude rozvoniavať v okolí od 18:00 a stretneme sa priamo na mieste. Združenie účtovníkov Slovenska hradí pizzu na každého člena.

10.08.2021 – Vígľaš – Lekcia sebaobrany

Počas lekcie sebaobrany si ukážeme hmaty a chmaty. Vyskúšame si, ako odraziť útok a ako sa správne zachovať. Kurz začína o 17:00 v areáli Masarykovho dvora vo Vígľaši a bude trvať približne 90 minút. Poplatok za kurz hradí združenie. Po kurze je možnosť objednať si večeru v miestnej reštaurácii a posedieť si s kolegami z brandže.

 

12.08.2021 – Prešov – Túra do kaňona

V obci Lipovec, pár kilometrov od Prešova, sa nachádza jedinečný prírodný úkaz – Lačňovský kaňon. Stretneme sa o 15:00 na parkovisku pred hotelom Canyon a spoločne absolvujeme krátku dvojhodinovú túru do Lačňovského kaňona a na vyhliadku. Po túre na nás čaká večera na terase hotela Canyon, ktoré hradí Združenie účtovníkov Slovenska.

 

31.08.2021 – Trnava – Prehliadka pivovaru a degustácia piva

Remeselné pivo a pivo od malých producentov sa v posledných rokoch teší veľkej obľube. Ale viete, ako sa také pivo vyrába? S nami sa dozviete o celom výrobnom procese. Navyše, na záver prehliadky na nás čaká ochutnávka 5 vzoriek piva. Po prehliadke pivovaru na nás čaká posedenie v miestnej reštaurácii. Združenie hradí poplatok za prehliadku pivovaru a ochutnávku piva. Účastník si hradí útratu v reštaurácii.