ProFuturion accounting

Zvýhodnené ceny na vybrané školenia a produkty. Viac informácií o možnostiach získania zliav je možné vidieť po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

Top Privacy

Každý člen ZÚSK môže využiť zľavu na služby v oblasti GDPR od spoločnosti Top privacy s.r.o. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Hronček & Partners

Zľava na všetky právne služby advokátskej kancelárie Hronček & Partners, s. r. o.. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

 

SATUM

Prinášame poistenie zodpovednosti za spôsobenú škodu šité na mieru pre účtovníkov všetkým členov ZÚSK. Špecifikáciu poistného produktu, výšku poistného a ostatné dôležité informácie uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Skupina SATUM patrí medzi významné spoločnosti pôsobiace na území Českej a Slovenskej republiky v oblasti poistenia a risk managementu. Zameriava sa na komplexné poistné programy v priemysle, zdravotníctve,  službách,  verejnej správe a v ďalších oboroch.

Continue reading „SATUM“