Artcomm

Zľava 10% na všetky kurzy spoločnosti Artcomm.

Artcomm je poradensko-vzdelávacia spoločnosť poskytujúca služby vzdelávaniu v oblasti manažmentu, mäkkých a tvrdých zručností. Vzdelávanie pracovníkov uskutočňujeme formou tréningov, workshopov a individuálnych koučingov. Viac informácií a referencie nájdete na www.artcomm.sk

 

ProFuturion accounting

Zvýhodnené ceny na online školenia a fyzické školenia. Viac informácií o možnostiach získania zliav je možné vidieť po prihlásení sa pod Vašim ID, ktoré Vám bolo zaslané mailom pri registrácii do ZÚSK – Združenia účtovníkov Slovenska.

Top privacy

Každý člen ZÚSK môže využiť zľavu na služby v oblasti GDPR od spoločnosti Top privacy s.r.o. . Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

SATUM

Prinášame poistenie zodpovednosti za spôsobenú škodu šité na mieru pre účtovníkov všetkým členov ZÚSK. Špecifikáciu poistného produktu, výšku poistného a ostatné dôležité informácie uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Skupina SATUM patrí medzi významné spoločnosti pôsobiace na území Českej a Slovenskej republiky v oblasti poistenia a risk managementu. Zameriava sa na komplexné poistné programy v priemysle, zdravotníctve,  službách,  verejnej správe a v ďalších oboroch.

Continue reading „SATUM“