Chefparade

Chefparade je najväčšia škola varenia na Slovensku a od roku 2011 ponúka širokej verejnosti kurzy varenia a firemné teambuidlingy. V našom portófliu však nájdete aj súkromné party, narodeninové oslavy, workshopy, či outdoorové eventy. Kurzy varenia za takmer 9 rokov navštívilo viac ako 25.000 ľudí a zorganizovali sme takmer 2.000 firemných eventov. Aktuálne ponúkame viac ako 40 rôznych druhov kurzov varenia so zastúpením viacerých svetových kuchýň – od mexickej, cez francúzsku, taliansku, thajskú, indickú, japonskú a mnohé iné. Myslíme aj na cukrárky a pekárky s kurzami pečenia, výrobou čokoládových praliniek, makróniek.

Pre uplatnenie zľavy 10% z ceny kurzy navštívte www.chefparade.sk. Po výbere konkrétneho termínu kurzu zadajte v objednávkovom formulári kód ,,uctovnik10″ v kolónke Zľavový kód. Zľava 10% sa vám automaticky odráta. Tešíme sa na vás!

Villa Gardenia Donovaly

Apartmánové domy Villa Gardenia na Donovaloch s wellness centrom ponúkajú ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch pre 2-6 osôb. Vďaka svojej polohe v tichej lokalite, bezprostrednej blízkosti letných aj zimných atrakcií a najmodernejšiemu detskému ihrisku s bezpečnými hracími prvkami patrí Villa Gardenia medzi najobľúbenejšie ubytovacie zariadenia pre rodiny s deťmi v Nízkych Tatrách. Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.

Villa Gloria Donovaly

Villa Gloria na Donovaloch už roky patrí k obľúbeným a vyhľadávaným rekreačným zariadeniam. Nachádza sa v pokojnej časti centra Donovál v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov Záhradište s pekným výhľadom na okolité hory. Parkovisko priamo pred objektom je chránené kamerovým systémom. V letných mesiacoch je možné využívať záhradné posedenie a ohnisko. V zimných mesiacoch je pre našich hostí pripravená moderne vybavená lyžiareň. Villa je celoročne vhodná na individuálnu rekreáciu, ako aj na spoločenské a firemné udalosti akými sú oslavy, školenia, porady a podobne.

Hotel Kontakt

Naši členovia môžu využiť zľavu z ubytovacích balíkov Kontakt Wellness Hotel**** v Starej Lesnej a rovnako tak zľavu zo vstupu do wellness (po telefonickej rezervácii vopred). Výšku zľavy a jej formu uplatnenia uvidíte po prihlásení sa do členskej zóny.