Odpovede

Najnovšie zodpovedané otázky


Pracovná zmluva – zmena zastaralej PZ


Určite sme sa všetci stretli so zastaralými PZ na jednu stranu, ktoré sú nedostačujúce pre kontroly zo strany SP, či IP a hlavne pre vzťahy na pracovisku. Mám vzor pracovnej zmluvy od právnika, prešla viacerými kontrolami IP, chcela by som u nového klienta zaviesť tieto zmluvy u existujúcich zamestnancov. Mám urobiť Dohodu o zmene PZ, kde vlastne uvediem všetky články tejto zmluvy, aby to bolo v súlade so ZP?

Odpovede na otázky v sekcii poradenstvo sú dostupné iba platiacim užívateľom. Ak už členom ste, prihláste sa, prosím, do svojho účtu. Ak členom nie ste, zaregistrujte sa a užívajte si výhody s členstvom spojené.

Hronček & Partners

V advokátskej kancelárií Hronček & Partners, s. r. o. dbáme na profesionalitu a vysokú kvalitu právnych služieb s individuálnym prístupom. Našim hlavným cieľom je poskytovať právne služby v najvyššej kvalite a pre klienta prinášať inovatívne a odborné riešenia tak, aby sme sa stali jeho dôverným partnerom.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste čo ste hľadali?


Spýtajte sa našich odborných poradcov a lektorov aj Vašu otázku! Každý člen ZÚSK môže každý mesiac položiť až 3 ľubovoľné otázky v piatich kategóriách na ktoré dostane odpoveď.

Staňte sa členom ZÚSK ešte dnes a čerpajte všetky výhody členstva už za 55 EUR ročne.

Chcem sa stať členom